Wyjazd studyjny do Wrocławia

WroclawFBStudenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym do Wrocławia! W stolicy Dolnego Śląska zwiedzimy nowoczesny Port Lotniczy Wrocław. Na lotnisku odwiedzimy miejsca na co dzień niedostępne dla zwykłych śmiertelników i zobaczymy jak wygląda dzień pracy różnych służb lotniskowych.

Wycieczka odbędzie się w piątek 2 czerwca 2017 roku. Zalecamy dolot z Warszawy do Wrocławia liniami Ryanair. Zwiedzanie Portu Lotniczego zaczniemy o godzinie 10:00 lub ewentualnie o godzinie 11:00 (jeżeli okaże się, że niektórzy uczestnicy wycieczki dojeżdżają porannym pociągiem z Warszawy). Zwiedzanie potrwa około 2 godziny. Po zwiedzaniu czas wolny. Proponujemy jedną z czterech opcji powrotu do Warszawy: Ryanairem o godzinie 16:40, jednym z pociągów po godzinie 18, Polskim Busem za 12 złotych lub dowolnym samolotem w sobotę. Bilety Ryanair są obecnie po 21 złotych. Nie ma problemu zostać ze znajomymi dłużej we Wrocławiu (na weekend).

Zalecamy nie zwlekać z zakupem biletów na samolot, gdyż mogą podrożeć (ale mogą też stanieć do 12 zł, co jakiś czas dorzucane są nowe pule). Koszt zwiedzania portu lotniczego to 20 złotych od osoby, dla członków Koła postaramy się o zwrot. Najważniejsze jest szybko kupić bilet na lot 2 czerwca WAW-WRO o godzinie 8:15, cena aktualnie wynosi 21 złotych. Opcji powrotu jest dużo więcej.

Szczegóły i zapisy na wycieczkę po lotnisku: https://goo.gl/forms/2qsMbBKA2tWwW0cZ2