Współpraca

Jeżeli interesujesz się lotnictwem i chcesz pogłębiać swoją wiedzę – dołącz do nas. Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego jest otwarte na studentów wszelkich wydziałów Politechniki Warszawskiej. Wniosek rekrutacyjny można wysłać w dowolnym momencie, ale żeby stać się członkiem należy jeszcze wykazać się zaangażowaniem w życie Koła przez okres przynajmniej jednego semestru roku akademickiego. Uroczyste przyjęcie nowych członków odbywa się na początku każdego semestru i poprzedzone jest głosowaniem Zarządu SKNTL. Przed przystąpieniem do Koła Naukowego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem SKNTL.

SKNTL jest chętne do współpracy także z innymi kołami naukowymi oraz firmami, szczególnie z branży lotniczej. Każdy jest dla nas ważny, dlatego prosimy o nawiązanie kontaktu przez formularz pod zakładką kontakt lub bezpośrednio przez e-mail. Instytucje z którymi mieliśmy przyjemność współpracować można zobaczyć w dziale partnerzy.

Formularz rekrutacyjny Koła można wypełnić poniżej na tej stronie lub otwierając go w oddzielnej karcie przeglądarki pod linkiem: Formularz rekrutacyjny SKNTL. Wszelkie dane są przechowywane z poszanowaniem prywatności i używane wyłącznie w celu działalności Koła.