Spotkanie SKNTL z kapitanem Piotrem Lipińskim!

SKNTL_Piotr_LipinskiStudenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego zaprasza na otwarte spotkanie stacjonarne z Panem kapitanem Piotrem Lipińskim. Profesjonalizm, otwartość, pasja i wielki talent cechują naszego gościa z którym spotkamy się już w przyszłym tygodniu na Wydziale Transportu PW. Kapitan Piotr Lipiński w swojej karierze latał między innymi jako pilot samolotów ATR-72, Embraer 145, Boeing 757 i Boeing 767. Obecnie jest kapitanem Boeinga 737-800 linii Travel Service. Dodatkowo jako instruktor pracował na samolotach Bombardier Dash 8Q-400 oraz Boeing 787 Dreamliner. Prywatnie Pan Piotr Lipiński jest spotterem i entuzjastą lotnictwa jak każdy z nas! Zapraszamy na spotkanie z naszym wyjątkowym gościem podczas którego porozmawiamy jak wygląda praca pilota liniowego. Dowiemy się jak wyglądają szkolenia i z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć piloci. Oczywiście postaramy się o chwilę czasu na Wasze pytania. :) Spotkanie z Panem kapitanem Piotrem Lipińskim odbędzie się w czwartek 11 maja o godzinie 18:00 na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy do sali numer 6 na parterze budynku. Wstęp wolny.