Spotkanie organizacyjne SKNTL na semestr letni roku akademickiego 2016/2017

SKNTL copy_resizeStudenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego zaprasza wszystkich zainteresowanych dołączeniem do SKNTL, ale także obecnych członków Koła na pierwsze w tym semestrze spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono w czwartek 16 marca 2017 r. o godzinie 18:15. W programie jest przedstawienie dotychczasowej działalności SKNTL, prezentacja planów na najbliższy semestr, wspólne podjęcie decyzji o najbliższych wyjazdach studyjnych SKNTL, oficjalne przyjęcie nowych Członków Koła z rekrutacji jesiennej 2016 oraz możliwość złożenia aplikacji członkowskiej. Planowana długość spotkania to 45 minut. Numer sali zostanie niedługo potwierdzony, prawdopodobnie będzie to sala 224 na Wydziale Transportu. Po spotkaniu wybieramy się na małą integrację w okolicy Politechniki. Czekamy na Was!